top of page

Telefon Santral Kurulumu
Telefon santrallerinin kurulumları tarafımızdan profesyonelce yapılmaktadır. Personellerimiz yanlarında bulundurduğu ekipmanlarla kurulumları evinize veya ofisinize gerçekleştirecektir. kaya  Elektrik olarak Karel santral kurulumu, Multitek santral kurulumu, Telesis santral kurulumu...
 
Elektrik Arıza Servisi
Topraklama hattı, prizlerde bulunabilecek herhangi bir kaçak olması durumunda elektrikli cihazlara bu durumu yansıtmamak için gövdesindeki iletken yardımıyla toprağa kadar uzanan bağlantıyı kullanarak yaptığı koruma işlemidir.
 
Topraklama Hattı Çekimi
Topraklama hattı, prizlerde bulunabilecek herhangi bir kaçak olması durumunda elektrikli cihazlara bu durumu yansıtmamak için gövdesindeki iletken yardımıyla toprağa kadar uzanan bağlantıyı kullanarak yaptığı koruma işlemidi

elk1.jfif

 KAYA elektrik firması olarak elektrikçilik günümüzde popüler olmak ile birlikte tecrübe gereken işlerin başında gelir. Uzun yılların verdiği tecrübe ve gelişmiş ekipmanlarımız ile sektörde müşteri memnuniyetine önem veren firmaların başında olarak sizlere hizmet ediyoruz.

Elektrikçilik günümüzde her alanda ihtiyaç duyduğumuz konumdadır. Teknolojinin gelişmesi teknolojik aletlere duyduğumuz ihtiyacın artması elektrik sektöründe yoğun çalışmaya sebep olmaktadır. Elektrik işlemleri tecrübesiz kişiler tarafından yapıldığında kısa süreli çözümler veya kalıcı sorunlara sebep olabilir. Yoğun elektrik akımı insanlar üzerinde kalıcı hasarlara sebep olabilir.

KAYA Elektrik olarak uygun fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimize en kısa sürede kesin ve güvenli çözümler sunarak sizlerin memnuniyetini kazanmaya devam ediyoruz. Sektördeki yenilikleri ve takip ederek çalışan firmamız İstanbul’ un tüm bölgelerine aynı gün içerisinde kaliteli hizmeti ile sizlere yardımcı olmaktadır.

Geçmişten aldığımız bilgi ve profesyonelliği yarınlara daha yüksek enerji ile aktarmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

IMG_0086_edited.jpg

SERVİS BÖLGELERİ

elk2.jpg

Service Name

Digital art exhibit

ARAYIN 30 DAKİKADA ADRESTE...

Fatih/İstanbul, Türkiye

05323409860

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page